beskid.com.ua

Туристичний рюкзак Dalar

Відгуки про туристичний рюкзак Далар

Сергій Палієнко: "8 років походів і 2000 км з рюкзаком Dalar 120"


Відеоогляд рюкзака Dalar 60 для шкільного туризму від Покровських туристів

Dalar 60+10,
Ірина, Одеса


Dalar 80,
Наталія, Київ

Dalar 60+10,
Євген, Київ


Dalar 120,
Олексій, Київ


Dalar 60+10,
Ігор Стригуновський


Dalar 120,
Ігор Ципан

Dalar (Далар) — дуже популярна серед туристів модель рюкзака з жорстким каркасом з дюралюмінію. Подібні рюкзаки також часто називають анатомічними, оскільки жорсткий каркас в поєднанні з широким поясним ременем і регульованою під зріст підвісною системою дозволяють максимально правильно розподілити вагу рюкзака, знімаючи навантаження з плечей і спини і переносячи більшу її частину на стегна.

Рюкзак має основне об'ємне відділення для речей, розділене на дві частини внутрішньою перегородкою. Доступ до верхньої частини рюкзака здійснюється через клапан, до нижнього відділення є можливість отримати доступ через нижній вхід на блискавці, оснащений водонепроникною планкою і додатковими ременями, що знімають навантаження з блискавки. Пряжки, що використовуються на наших туристичних рюкзаках - виробництва YKK.
Зовнішніх кишень, які виступають за основний об'єм рюкзака, в класичній моделі Dalar немає. Конструкція циліндричної форми дозволяє носити туристичний килимок (каремат) всередині рюкзака, а також запобігає чіплянню рюкзака за гілки кущів і дерев, забезпечує повне збереження речей всередині рюкзака. Для пляшок з водою і дрібних речей даний туристичний рюкзак оснащений прилеглими впритул з боків кишеньками на щільній резинці. Для карти або інших речей, до яких потрібний швидкий доступ під час руху в поході, рюкзак Дакар має внутрішню пласку кишеню у верхньому клапані, що застібається на блискавку. Клапан повністю знімається за необхідності. Також в цьому туристичному рюкзаку передбачена можливість кріпити вантаж (наприклад «каремат» під бічними стяжками і під дном рюкзака. Також є спеціальні петлі для кріплення льодоруба або трекінгових палиць.
Лямки, пояс і спина в зоні контакту з тілом зроблені з дихаючої сіточки. Можливість регулювання відповідно до зросту і комплекції туриста є як у самої спини (регулювання по висоті), так і у плечових лямок і поясу на стегнах (регулювання довжини лямки і об'єму на стегнах). Грудна стяжка забезпечує хороше балансування лямок рюкзака, запобігаючи їх сповзанню, а також забезпечує захист від перекидання рюкзака назад під своєю вагою. Також в моделі Далар передбачені петлі на лямках для розвантаження рук.
Туристичний рюкзак Dalar прекрасно підходить для використання у всіх без винятку видах туризму: пішохідному, гірському, лижному або водному. Його можна брати як у легкі нетривалі походи вихідного дня, так і в довготривалі спортивні походи і експедиції від I-й до VI-ї категорії складності.
Ця модель рюкзака може бути рекомендована як досвідченим туристам, так і новачкам в ролі першого туристичного рюкзака великого об'єму. Рюкзаки Dalar були неодноразово використані і перевірені в численних гірських, лижних туристичних походах і прекрасно зарекомендували себе в них.

Характеристики туристичного рюкзака моделі Dalar

Ткань кордура (Cordura)Фурнитура YKKЦвет рюкзака

Об'єм: от 50 до 120 л.
Тканина: Cordura 1000, всі силові шви посилені багаторазової прошивкою, нитка стійка до ультрафіолету.
Пряжки: YKK.
Конструкція: анатомічний рюкзак з жорстким каркасом з дюралюмінію і регульованою під зріст підвісною системою, лямки та пояс ергономічної форми з сітчастої дихаючої тканини в зоні контакту з тілом.
Кольори: сірий, синій, зелений, коричневий, червоний, (наявність доступних кольорів на момент покупки уточнюйте по телефону).
Додаткові характеристики:
- доступ до речей через нижнє відділення рюкзака
- бічні стяжки
- регульований по висоті верхній клапан
- петлі для кріплення льодоруба і трекінгових палиць
- петлі з резинкою на верхньому клапані для кріплення спорядження
- регульовані м'які плечові лямки, пояс на стегнах, грудна стяжка і петлі для розвантаження рук.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98