beskid.com.ua

Туристичний рюкзак Sapsan

Sapsan (Сапсан) - нова сучасна модель анатомічного рюкзака з жорстким каркасом і регульованою під зріст людини підвісною системою. У цій моделі туристичного рюкзака, крім основного відділення і клапана, є велика кількість додаткових функціональних кишень: велика кишеня на задній стінці рюкзака, об'ємні кишені з боків і кишені з блискавками для різноманітних дрібниць на поясі. Доступ в основне відділення рюкзака може здійснюватися як через основний вхід під клапаном, так і через нижній вхід на блискавці.
У верхній частині рюкзака передбачений вихід для питної системи-гідратора.
Жорсткий каркас в поєднанні з широким поясним ременем і регульованою під зріст підвісною системою дозволяють максимально правильно розподілити вагу рюкзака, знімаючи навантаження з плечей і спини і переносячи більшу її частину на стегна.
Як і моделі Далар та Терскей, цей туристичний рюкзак має основне об'ємне відділення для речей, розділене на дві частини з'ємною внутрішньою перегородкою. Доступ до верхньої частини рюкзака здійснюється через клапан, тоді як до нижнього відділення, якщо воно відокремлене перегородкою, є можливість отримати доступ через нижній вхід на блискавці. Для більшої надійності нижній вхід також оснащений водонепроникною планкою і додатковими ременями, що знімають навантаження з блискавки. Пряжки в моделі Sapsan, як і на всіх рюкзаках Олександра Волкова, - виробництва YKK.
Крім того, в цій моделі передбачено безліч додаткових кишень для швидкого доступу до речей під час руху в поході. Додатковий об'єм створюється за рахунок «спухаючих» бічних кишень з боків рюкзака, відокремлених від основного об'єму. Для пляшки з водою і дрібних речей в нижній частині рюкзака розташовані прилеглі впритул з боків кишеньки на щільній резинці. Клапан повністю знімається і можна регулювати його по висоті. Також тут передбачена додаткова можливість кріпити спорядження під бічними стяжками і під дном рюкзака.
Плечові лямки, поясний ремінь і спина рюкзака в зоні контакту з тілом зроблені з дихаючої сіточки. Можливість регулювання відповідно до зросту і комплекції туриста є як у самої спинки (регулювання по висоті), так і у плечових лямок і поясу на стегнах (регулювання довжини лямки і об'єму на стегнах). Грудна стяжка забезпечує балансування лямок рюкзака, запобігаючи їх сповзанню, а також забезпечує захист від перекидання рюкзака назад під своєю вагою. Також в моделі Сапсан передбачені петлі на лямках для рук з можливістю їх зняття.
Туристичний рюкзак Sapsan прекрасно підходить для використання у всіх без винятку видах туризму: пішохідному, гірському, лижному або водному. Його можна брати як у легкі нетривалі походи вихідного дня, так і в тривалі спортивні походи і експедиції від I-й до VI-ї категорії складності.
Ця модель рюкзака може бути рекомендована як досвідченим туристам, так і новачкам в ролі першого туристичного рюкзака великого об'єму. Рюкзаки Sapsan чудово зарекомендували себе в числених туристичних походах останніх років і попит на них продовжує стрімко зростати.

Характеристики туристичного рюкзака моделі Sapsan

Ткань кордура (Cordura)Фурнитура YKKЦвет рюкзака

Об'єм: від 60 + 20 л. до 110 + 30 л.
Тканина: Cordura 1000, всі силові шви посилені багаторазової прошивкою, нитка стійка до ультрафіолету.
Пряжки: YKK.
Конструкція: анатомічний рюкзак з жорстким каркасом з дюралюмінію і регульованою під зріст підвісною системою, лямки та пояс ергономічної форми з дихаючої сіточки в зоні контакту з тілом.
Кольори: сірий, синій, зелений, коричневий, червоний, (наявність доступних кольорів на момент покупки уточнюйте по телефону).
Додаткові характеристики:
- доступ до речей через нижнє відділення рюкзака
- додаткові об'ємні кишені з боків рюкзака
- велика кишеня на задній стінці рюкзака
- поясні кишені на блискавках
- бічні стяжки
- регульований по висоті верхній клапан
- стяжка для речей під клапаном
- петлі для кріплення льодоруба і трекінгових палиць
- вихід для питної системи-гідратора
- петлі з резинкою на верхньому клапані
- петлі з резинкою по периметру передньої стінки рюкзака для кріплення додаткового спорядження
- регульовані м'які плечові лямки, пояс на стегнах, грудна стяжка і петлі для розвантаження рук.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98